Timetable in for
Monday 15 April Tuesday 16 April Wednesday 17 April Thursday 18 April Friday 19 April Saturday 20 April Sunday 21 April
Morning
10:00
Butt Workout Group Program Studio Valeria Volkhina
BODYPUMP Group Program Studio Kirill Ivanov
EnCore RUN Cardio Area Kirill Ivanov
Booty Circuit Group Program Studio Anna Idel
Pilates Balance Studio Tatiana Pischelina
aqua_run Swimming pool il_ya_kopaygora
aqua_butt Swimming pool Vera Chernysheva
Day
12:00
tone Group Program Studio Valeria Volkhina
BODYPUMP Group Program Studio Tatiana Vasilieva
tone Group Program Studio Kirill Ivanov
Booty Circuit Group Program Studio Anna Idel
13:00
BODYBALANCE™ Balance Studio Sergey Karev
Barre Workout Group Program Studio Tatiana Vasilieva
AGY S.F.1 Balance Studio Sergey Karev
barre Group Program Studio Anna Idel
CXWORX Group Program Studio Kirill Ivanov
Butt Workout Group Program Studio Valeria Volkhina
Pilates Balance Studio Igor Kostomakha
13:30
stretch_your_legs Group Program Studio Anna Idel
Soft Stretch Group Program Studio Tatiana Pischelina
14:00
Soft Stretch Group Program Studio Tatiana Vasilieva
BODYJAM™ Group Program Studio Valeria Volkhina
Yoga Balance Studio Dmitriy Maltsev
Work it Circuit Functional Training Area Kirill Ivanov
14:15
SUP'P Swimming pool Elena Kemenova
SUP'P Swimming pool Elena Kemenova
15:00
barre Group Program Studio Valeria Volkhina
AGY S.F.1 Balance Studio Igor Kostomakha
15:30
SUP'P Swimming pool mihail_kuznecov
16:30
functional_swimming Swimming pool Vera Chernysheva
Night
18:00
vsem_shpagat Balance Studio Tatiana Vasilieva
vsem_shpagat Balance Studio Tatiana Vasilieva
18:30
CXWORX Group Program Studio Sergey Karev
CXWORX Group Program Studio Sergey Karev
19:00
Work it Circuit Functional Training Area Tatiana Vasilieva
Group Swim Swimming pool mihail_kuznecov
Yoga Balance Studio Anna Yahney
Work it Circuit Functional Training Area Anna Idel
Barre Workout Group Program Studio Igor Kostomakha
barre Group Program Studio Valeria Volkhina
Pilates Balance Studio Valeria Volkhina
Barre Workout Group Program Studio Tatiana Vasilieva
Pilates Balance Studio Igor Kostomakha
ICG Connect Cycle Studio Anna Idel
cycle_starki_protiv_lanisterov Cycle Studio Anna Idel
EnCore RUN Cardio Area Tatiana Vasilieva
RPM Cycle Studio Kirill Ivanov
barre Group Program Studio Valeria Volkhina
Booty Circuit Group Program Studio Anna Idel
20:00
BODYPUMP Group Program Studio Tatiana Vasilieva
AGY Restorative Balance Studio Igor Kostomakha
BODYJAM™ Group Program Studio Valeria Volkhina
Group Swim Swimming pool il_ya_kopaygora
AGY S.F.1 Balance Studio Igor Kostomakha
Power Yoga Balance Studio Anna Yahney
BODYBALANCE™ Group Program Studio Sergey Karev
BODYPUMP Group Program Studio Sergey Karev
BODYBALANCE™ Group Program Studio Sergey Karev
icg_myride_cardio_45_min Cycle Studio Anna Idel
EnCore RUN Cardio Area Anna Idel
20:30
AGY S.F.1 Balance Studio Igor Kostomakha
21:00
Ooom Balance Studio Anna Yahney
stretch_your_legs Group Program Studio Anna Idel